Sukces w konkursie recytatorskim

Diana Januszek laureatką
23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

    Przypomnijmy, że 8 listopada 2019 r. w Opolskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Pamiętajcie o ogrodach”, podczas których Diana Januszek uzyskała nominację do Lublina (czytaj więcej TUTAJ)

    W eliminacjach wojewódzkich w Wojewódzkim Ośrodku Kultury wzięło udział 100 recytatorów a laureatami zostało 31 uczestników. Diana została wyróżniona w kategorii uczniów szkół podstawowych klas VII – VIII.

    Koncert laureatów i odczytanie protokołu 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbyło się we wtorek 10 grudnia 2019 roku w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie. Dostarczył on wielu niezapomnianych wrażeń.

    Gratulujemy Dianie wojewódzkiego sukcesu, którym dopełniła listę wcześniejszych osiągnięć recytatorskich.

    Cieszy fakt, że wśród nas są popularyzatorzy żywego słowa reprezentujący z sukcesem naszą szkołę i miasto Opole Lubelskie.

Beata Ryszkowska – Stefanek

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Osiągnięcia