Kiermasz Caritas

Szkolne Koło Caritas, jak co roku niesie pomoc potrzebującym uczniom. Zakończyliśmy grudniową akcję na rzecz potrzebujących dzieci. Po raz kolejny przed przerwą świąteczną Bożego Narodzenia hol główny zamienił się na bajecznie kolorową wystawę ozdób i ciast. W dniu 12 grudnia 2019r. przeprowadziliśmy kiermasz charytatywny. Uzyskane środki przeznaczyliśmy na potrzeby uczniów szkoły.

Również w tym czasie (po raz kolejny w naszej szkole) zorganizowaliśmy Ogólnopolską Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Piętnaście rodzin otrzymało wspaniałą paczkę na Boże Narodzenie. Obdarowane dzieci mogły cieszyć się prezentami. Nie byłoby możliwe takie wsparcie bez zaangażowania i pomocy was drodzy uczniowie działający w Szkolnym Kole Caritas, waszych rodziców, ofiarodawców oraz nauczycieli.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do radości obdarowanych składamy serdeczne podziękowania.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności