Uruchamiamy nową stronę internetową naszej szkoły. Od 1 stycznia 2019 roku nowe treści będą zamieszczane tylko pod adresem sp1opolelub.pl (poprzedni adres tj. zs1opolelub.pl został również przekierowany  na nową domenę).

    Startujemy z kilkunastoma wpisami jeszcze z końca roku 2018 – większość z nich pojawiła się w nieco innej wersji na poprzedniej stronie. Ale już na start mamy kilka artykułów „premierowych”!

    Poprzednia strona służyła nam ponad 9 lat – pierwszy wpis umieszczono 30 października 2009 roku, odwiedziło nas ponad pół miliona Gości. Zostawiamy ją w sieci (http://old.zs1oplub.webd.pl) – to przecież spory kawałek naszej historii oraz archiwum zdjęć, artykułów i różnych dokumentów. Niektóre zakładki nowej strony będą wciąż kierowały do tych zasobów.

    Mamy nadzieję, że Goście odwiedzający nową stronę docenią jej wygląd i funkcjonalność, którą będziemy jeszcze dopracowywać.

    Z pozycji strony głównej mamy dostęp do kilkunastu bieżących artykułów i wpisów. Dostęp do wszystkich – również starszych materiałów – możliwy jest z poziomu górnego MENU – zakładka ZOBACZ TEŻ. Po rozwinięciu znajdujemy interesujące nas podstrony poświęcone poszczególnym tzw. kategoriom. Zapraszamy do odwiedzania każdej z nich.

    Zdjęcia widoczne w galerii pod artykułami to miniatury. Obejrzymy je w pełnym rozmiarze – jako automatyczny pokaz – po kliknięciu pierwszego lub dowolnego z nich. W każdej chwili możemy zatrzymać pokaz klikając „zatrzymaj pokaz slajdów”.

    Artykuły, które pojawiają się na stronie głównej są przypisane do poszczególnych kategorii – często do kilku (z reguły na końcu artykułu jest taka informacja). Po zniknięciu artykułu ze strony głównej przechodzi on na stałe do określonej zakładki.

Administrator strony – Mariusz Zielonka


Nasze profile na Facebook-u.

Znalezione obrazy dla zapytania facebook logo

Kliknij, aby przejść do profilu SP Jedynka

Znalezione obrazy dla zapytania facebook logo

Kliknij, aby przejść do profilu Przedszkole SP Jedynka


DZIENNIK ELEKTRONICZNY (wersja testowa)