Od 1 stycznia 2019 roku nowe treści będą zamieszczane tylko pod adresem sp1opolelub.pl (poprzedni adres tj. zs1opolelub.pl został również przekierowany  na nową domenę).

    Poprzednia strona służyła nam ponad 9 lat – pierwszy wpis umieszczono 30 października 2009 roku, odwiedziło nas ponad pół miliona Gości. Zostawiamy ją w sieci (http://old.zs1oplub.webd.pl) – to przecież spory kawałek naszej historii oraz archiwum zdjęć, artykułów i różnych dokumentów. Niektóre zakładki nowej strony będą wciąż kierowały do tych zasobów.

    Mamy nadzieję, że Goście odwiedzający nową stronę docenią jej wygląd i funkcjonalność, którą będziemy jeszcze dopracowywać.

    Z pozycji strony głównej mamy dostęp do kilkunastu bieżących artykułów i wpisów. Dostęp do wszystkich – również starszych materiałów – możliwy jest z poziomu górnego MENU – zakładka ZOBACZ TEŻ. Po rozwinięciu znajdujemy interesujące nas podstrony poświęcone poszczególnym tzw. kategoriom. Zapraszamy do odwiedzania każdej z nich.

    Zdjęcia widoczne w galerii pod artykułami to miniatury. Obejrzymy je w pełnym rozmiarze – jako automatyczny pokaz – po kliknięciu pierwszego lub dowolnego z nich. W każdej chwili możemy zatrzymać pokaz klikając „zatrzymaj pokaz slajdów”.

    Artykuły, które pojawiają się na stronie głównej są przypisane do poszczególnych kategorii – często do kilku (z reguły na końcu artykułu jest taka informacja). Po zniknięciu artykułu ze strony głównej przechodzi on na stałe do określonej zakładki.

Administrator strony – Mariusz Zielonka

E-mail do kontaktu: stronajedynki@interia.pl


Nasze profile na Facebook-u.

Znalezione obrazy dla zapytania facebook logo

Kliknij, aby przejść do profilu SP Jedynka