Tegoroczne konkursy pieśni patriotycznych już za nami

    Zespół wokalny „Wega” od lat bierze udział w różnych konkursach pieśni patriotycznej, wyrażając tym samym przywiązanie do Ojczyzny i upowszechniając takie wartości, jak patriotyzm. W tym roku wziął udział w XV Przeglądzie Poezji i Pieśni Niepodległościowej „Żeby Polska była Polską” w Puławach  oraz w Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej w Lipsku.

    Pomimo, iż poziom prezentacji konkursowych  był bardzo wysoki, jurry obu konkursów doceniło  umiejętności wokalne naszych dziewcząt i przyznało  zespołowi wyróżnienia w swojej kategorii.

    W tych samych konkursach wziął udział również zespół wokalny „Wega junior” , który powstał w styczniu 2019 r, w skład którego wchodzą uczniowie  z kl 2b i klas czwartych. Zespół  istnieje dopiero niecały rok, a już może pochwalić się swoim pierwszym sukcesem, jakim jest wyróżnienie  w Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej w Lipsku.

    Artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Jolanta Szczupak

Artykuł stale dostępny  w zakładce Aktualności oraz Zespół „Wega”