Zakończenie roku szkolnego dla Absolwentów

    19 czerwca po południu podczas uroczystej Gali pożegnaliśmy Absolwentów – uczniów klas trzecich Gimnazjum i ósmych Szkoły Podstawowej. Na uroczystości pojawili się liczni Goście – Burmistrz Opola Lubelskiego Sławomir Plis, zastępca Burmistrza Waldemar Gogół, Rodzice i Rodziny Absolwentów, Nauczyciele, Nauczyciele Emeryci i Pracownicy Szkoły.

    Pani Dyrektor Ilona Majak-Gierczak na wstępie gratulowała bardzo wysokich wyników egzaminów zewnętrznych oraz wymieniła sukcesy Absolwentów, którzy reprezentowali Szkołę na konkursach, projektach i zawodach sportowych (szczegółowy wykaz tych sukcesów TUTAJ lub w zakładce OSIĄGNIĘCIA). Nagrodzeni Uczniowie i ich Rodzice odebrali nagrody, dyplomy i świadectwa ukończenia szkoły z rąk Burmistrza Opola Lubelskiego. Wiele emocji wzbudziło ogłoszenie wyników konkursu na Najlepszego Sportowca Szkoły, którym został Marcin Giza. (więcej o konkursie TUTAJ)

    Po Ślubowaniu Absolwentów nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły nowemu Pocztowi Sztandarowemu – uczniom klas VI-tych i VII-mych Szkoły Podstawowej.

    Po podziękowaniach Rodziców uczestniczyliśmy w części artystycznej, przygotowanej przez Wychowawców i Uczniów kończących szkołę. W części wokalnej po raz ostatni zaśpiewał Zespół „Wega”, który od kilku lat występował pod kierownictwem p. Jolanty Szczupak.

Foto i opracowanie: Mariusz Zielonka

(Zdjęcia w pełnym rozmiarze do pobrania KLIKNIJ TUTAJ)

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności