Zabawa Karnawałowa w „Zerówce”

    8 lutego w Oddziałach Przedszkolnych odbyła się zabawa karnawałowa. W tym roku gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego. Na balu w przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się bajkowe postacie – wróżki, królewny, kosmici, zwierzęta, rycerze, piraci, policjanci, strażacy… Pani Dyrektor – Ilona Majak-Gierczak otworzyła imprezę i zaprosiła wszystkich do zabawy. Studentki z wolontariatu „Projektor” bawiły się z dziećmi prowadząc węże i korowody, malowały też twarze wszystkim chętnym. Taneczne „kółeczka” i „pociągi” prowadzili też nasi uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum, a muzyką dowodził DJ – „Kapitan”…

    W przerwie wszyscy zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek, a po zabawie na seans kinowy. Po obiedzie odbywały się jeszcze animacje dla naszych przedszkolaków.

    Już planujemy kolejne wspólne zabawy – być może na powitanie Wiosny.

Mariusz Zielonka

Foto: Bożena Zielonka

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Oddziały Przedszkolne