Zabawa Karnawałowa klas I-III

    9 lutego – w podobnej scenerii jak dzień wcześniej – na swoim balu bawili się uczniowie klas I-III. Prawie wszyscy wystąpili w przebraniach – więc zorganizowaliśmy konkurs na Królową i Króla Balu. Wzbudził on niezwykłe emocje, podobnie jak konkurs tańca, w którym wzięło udział dziesięć najodważniejszych par.

    Studenci z wolontariatu „Projektor” malowały twarze wszystkim chętnym, a dodatkowo w holu, gdzie odbywał się poczęstunek – zorganizowali pokazy robotów.

    Pani Dyrektor w towarzystwie Vice-Dyrektorów prowadziła wiele kółek i korowodów, towarzyszyła im dzielnie Vice-Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Karolina Konopa. Pomocą służyły też uczennice klas starszych – Natalia Sawka, Martyna Bąk i Martyna Ciosek, które zabawiały dzieci zarówno dzień wcześniej, jak i przez cały sobotni bal.

Foto i redakcja: Mariusz Zielonka

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Klasy I-III