Uczniowie Jedynki Mistrzami Gminy w mini piłce ręcznej!

    W dniach 10 i 11 lutego w naszej szkole odbyły się turnieje piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci (roczniki 2007 i młodsi). Bezkonkurencyjne okazały się nasze drużyny, które pokonały zdecydowanie konkurentów  innych szkół z terenu gminy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

    Ekipa dziewcząt wystąpiła w następującym składzie: Natalia Klimek, Gabriela Drańska-6b, Fatyga Kaja, Witek Julia, Smentek Oliwia-6c, Kinga Klocek, Martyna Wilga-6d, Natalia Ptak, Wiktoria Maciąg-5c, Nela Troczyńska i Paulina Bąk-5b.

    Drużyna chłopców wystąpiła natomiast w składzie następującym: Komorowski Michał, Kwaśniak Kacper, Liponoga Czarek, Błaszczyński Maciek, Śliwa Antek, Garbacz Igor, Przychodzeń Damian – 6 B, Gołofit Kacper, Oświeciński Filip, Długosz Kuba – 6 C, Fiuk Szymek, Kuś Patryk – 6 A.

    Naszych uczniów do zawodów przygotowali i w turnieju prowadzili p. Iwona Konior i Romuald Jurak.

    Gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodach o mistrzostwo powiatu opolskiego, które rozegrane zostaną w początkach marca w Karczmiskach.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport