I miejsce w mini piłce siatkowej

    Mamy I miejsce!!! W dniach 17 -18.02.2020 w naszej szkole odbyły się gminne zawody w mini piłce siatkowej w kategorii „3” i „4” .W zawodach uczestniczyło pięć szkół podstawowych z naszej gminy. Siatkarki i siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim zdecydowanie wygrali Gminne Igrzyska Dzieci w obu kategoriach i uzyskali awans do zawodów na szczeblu powiatowym. Dziewczęta i chłopcy ze zwycięskich drużyn są uczniami klas V i VI i należą do Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Obsługę sędziowską pełnili uczniowie klas VII i VIII z pomocą  dziewcząt  z klas V i VI.

GRATULACJE!

W zawodach w kategorii „3”wystąpili:

Dziewczęta: Natalia Ptak, Paulina Maciąg, Nela Troczyńska, Amelia Kamińska, Hanna Łakoma, Paulina Bąk, Zuzanna Broda. Trener Iwona Konior

Chłopcy: Filip Hermanowicz, Damian Przychodzeń, Oskar Bielecki, Patryk Kuś, Krystian Matysiak, Miłosz Walczak. Trener Romuald Jurak

Skład drużyn w kategorii „4”

Dziewczęta: Natalia Klimek, Gabriela Drańska, Julia Rola, Martyna Muciek, Natalia Ptak, Julia Witek, Kaja Fatyga, Paulina Maciąg, Oliwia Smentek, Martyna Wilga.Trener Iwona Konior.

Chłopcy: Maciej Błaszczyński, Antoni Śliwa, Kacper Gołofit, Oskar Bielecki, Michał Komorowski, Cezary Liponoga, Patryk Kuś, Barłomiej Tomczyk, Filip Hermanowicz, Filip Oświeciński, Kacper Kwaśniak.Trener Romuald Jurak.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport