rok

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo Nauczyciele
Drodzy Uczniowie i Rodzice

Przed nami kolejny rok szkolny. Wracamy po dłuższej nieco  przerwie od szkoły, ale nie od nauki. Przez ostatnie miesiące wszyscy uczyliśmy się nauczania zdalnego. I choć daje ono wiele możliwości rozwoju, nie zastąpi tradycyjnej nauki w szkole. W dobie pandemii przy zachowaniu dbałości sanitarnej będziemy znowu uczyć się działań w nowych realiach. Jesteśmy przygotowani na zmiany w działaniu naszej szkoły. Wierzę, że we  współpracy i  z pomocą Uczniów i Rodziców, wspólnie i bezpiecznie będziemy wszyscy funkcjonować w szkole.

Uczniom życzę jak najwięcej kreatywności i odwagi w osiąganiu nowych celów. Odkrywajcie i rozwijajcie swoje talenty. Nauczyciele na pewno w tym Wam pomogą.

Nauczycielom życzę siły i wyrozumiałości, by odpowiedzialnie i mądrze wprowadzać swoich uczniów we wspaniały świat szeroko pojętej nauki. Pracownikom szkoły życzę dużo wytrwałości w realizowaniu swoich zadań.

Państwu Rodzicom życzę, byście nadal wspierali naszą szkołę pomagając nam w odkrywaniu barwnej, szkolnej codzienności oraz by osiągnięcia Waszych dzieci zawsze wywoływały uśmiech na Waszej twarzy.

Współczesny świat niesie niezwykłe wyzwania, z którymi razem się zmierzymy: Nauczyciele i Pracownicy szkoły, Uczniowie i Rodzice.

Niech ten nowy rok szkolny 2020/2021 będzie ciekawy, spokojny i bezpieczny dla nas wszystkich.

Ilona Majak-Gierczak
Dyrektor szkoły