Film edukacyjny

Ogólnopolska akcja edukacyjnaPobierz obrazki

Szanowni Państwo!

Dzisiaj zwracam się do Państwa z małą, aczkolwiek bardzo ważną prośbą. Wspólnie z panią psycholog Beatą Liwowską przygotowujemy kolejny film edukacyjny, który będzie dotyczył rozwoju dziecka. Chcemy by materiał odpowiadał Państwa oczekiwaniom i omawiał kwestie, które Państwa zdaniem są najważniejsze. Dlatego też przygotowaliśmy krótką ankietę (jedno główne pytanie), w której prosimy o wskazanie najistotniejszych zagadnień do omówienia w filmie. Przekazujemy link do ankiety i zapraszamy Rodziców do jej wypełnienia, gdyż zależy nam by jak największe grono wypowiedziało się  i wskazało zagadnienia do nowego filmu, który pojawi się w nadchodzących tygodniach.

Kliknij TUTAJ aby wypełnić ankietę

Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”

Pobierz obrazki

W ramach akcji zrealizowaliśmy…

Pobierz obrazki

Film „Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa”

Psycholog, niczym przewodnik, podpowiada jak wychować dziecko. Jakich błędów się wystrzegać i co możemy zmienić w swojej relacji z naszą pociechą..

Zobacz film!

Pobierz obrazki

Film „Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta”

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowaliśmy film, w którym mówimy rodzicom, jak dbać o bezpieczeństwo swoich pociech. W ciągu czternastu minut policjantka udziela dziesięciu praktycznych porad, które powinien znać i stosować każdy rodzic.