Osiągnięcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe klas ósmych w roku szkolnym 2019/2020
Klasa VIII a
Świadectwo z wyróżnieniem – bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Emilia Chudzicka
Maria Jackowska
Milena Pietroń
Gabriela Sanecka
Natalia Śliwa– Finalistka Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
Natalia Śliwa – Laureatka IV stopnia Olimpiady Wiedzy z Języka Angielskiego Archimedes Plus. Lingua Plus
Emilia Chudzicka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii „Alchemik”
Maria Jackowska – bardzo dobre wyniki w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii „Alchemik”
Jan Plis – Tytuł Sportowca Roku 2019/2020 w kategorii chłopców
Jan Plis, Piotr Stefanek – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Siatkowej
Weronika Maciąg, Natalia Maj – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Maria Jackowska, Gabriela Sanecka – reprezentowanie szkoły w Młodzieżowej Radzie Gminy
Krystian Fittler, Konrad Stylski – działalność na rzecz szkoły – obsługa sprzętu nagłaśniającego
Jan Plis, Piotr Stefanek – godne reprezentowanie szkoły – poczet sztandarowy
Emilia Chudzicka – aktywne uczestnictwo w życiu szkoły – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Szczególne osiągnięcia w klasach IV – VII
Emilia Chudzicka , Weronika Maciąg, Natalia Maj, Paweł Furga, Jan Plis, Piotr Stefanek, Bartłomiej Żywicki – osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły
Klasa VIII b
Świadectwo z wyróżnieniem – bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:
Sebastian Kuś
Krystian Pietraszek
Bartosz Puk
Bartosz Szeszuła
Krystian Pietraszek– Laureat konkursu z chemii organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
Adrian Ptak– I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
Patrycja Paluch– II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w
Sztafecie Pływackiej 2019/2020
Zuzanna Kwietniewska – działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego
Szczególne osiągnięcia w klasach IV – VII
Piotr Furga – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w latach 2016-2018; I miejsce w Powiatowych i Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej, piłce koszykowej, piłce ręcznej i piłce nożnej 2017/2018
Adrian Ptak – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Koszykowej, piłce ręcznej, piłce nożnej, piłce siatkowej oraz czwórboju LA 2017/2018
Bartosz Szeszuła – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej „3” 2016/2017; I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej, piłce koszykowej i piłce ręcznej 2017/2018
Jakub Rodzik – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych oraz czwórboju LA 2017/2018
Klasa VIII c
Świadectwo z wyróżnieniem – bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Martyna Bąk
Diana Januszek
Wiktor Konopa
Karolina Kozieł
Mikołaj Pruchniak
Marcjanna Spyt
Maja Stasiak
Mikołaj Pruchniak – Finalista konkursu z chemii Lubelskiego Kuratora Oświaty
Maja Stasiak – Laureatka IV miejsca XVI Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.
Diana Januszek– Tytuł Laureata 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Pamiętajcie o ogrodach”
Diana Januszek, Karolina Kozieł, Mikołaj Pruchniak, Maja Stasiak – Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii ,,Alchemik”
Diana Januszek, Mikołaj Pruchniak, Maja Stasiak – Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Lingua.Plus 2019/2020
Martyna Bąk – I miejsce w X Przeglądzie Piosenki i Pieśni Religijnej” Śpiewajmy Ojcu Świętemu” Puławy 2019; II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Niepodległościowych „Żeby Polska była Polską” Puławy 2019 z zespołem VEGA
Kosowska Milena – Tytuł sportowca roku 2019/2020 w kategorii dziewcząt,
Kosowska Milena, Kozieł Karolina, Natalia Sawka – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafecie Pływackiej 2019/2020
Alicja Owczarz, Natalia Sawka, Milena Kosowska, Inga Ptak – VIII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt ( I miejsce na szczeblu gminnym i powiatowym oraz II miejsce w rejonie)
Michał Marzec– I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży w piłce siatkowej chłopców i awans do zawodów wojewódzkich
Martyna Bąk, Aleksandra Cholweińska, Diana Januszek, Wiktor Konopa, Milena Kosowska, Karolina Kozieł, Agata Odymała, Alicja Owczarz, Gabriela Pożyć, Mikołaj Pruchniak, Inga Ptak, Natalia Sawka, Amelia Skowrońska, Marcjanna Spyt, Oliwia Stankiewicz – działalność w Szkolnym Kole PCK
Martyna Bąk, Diana Januszek, Agata Odymała, Alicja Owczarz, Mikołaj Pruchniak, Marcjanna Spyt, Maja Stasiak – działalność w wolontariacie
Szczególne osiągnięcia klasach IV – VII
Diana Januszek, Mikołaj Pruchniak – reprezentowanie szkoły w konkursach recytatorskich
Diana Januszek, Mikołaj Pruchniak, Maja Stasiak – wielokrotni laureaci Olimpiady Wiedzy z Języka Angielskiego Archimedes Plus. Lingua Plus
Maja Stasiak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Martyna Bąk, Milena Kosowska, Karolina Kozieł, Marzec Michał Alicja Owczarz, Gabriela Pożyć, Inga Ptak, Natalia Sawka, Amelia Skowrońska, Oliwia Stankiewicz – osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły
Martyna Bąk, Diana Januszek, Milena Kosowska Karolina Kozieł, Agata Odymała, Alicja Owczarz, Mikołaj Pruchniak, Natalka Sawka, Amelka Skowrońska – aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i środowiska lokalnego