kinder

Niedokończony sezon siatkarzy naszej szkoły i UKS Olimp z nietypowym zakończeniem!!!

W czerwcu tego roku nasi młodzi siatkarze w Finale Wojewódzkim Turnieju Kinder+Sport Joy of Moving w Międzyrzecu Podlaskim zajmując w trójkach I i w czwórkach II miejsce uzyskali awans do Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport Joy of Moving. Ze względu jednak na sytuację pandemiczną ostatecznie  zawody, które mają rangę nieoficjalnych Mistrzostw Polski w Minisiatkówce i są rozgrywane tradycyjnie od ponad 20 lat w pierwszy weekend września w tym roku nie zostały rozegrane. Niepocieszeni byli nasi młodzi siatkarze, którzy chcieli przystąpić do tej prestiżowej rywalizacji i zmierzyć się z najlepszymi drużynami minisiatkówki w Polsce. Jednak organizatorzy tych zawodów postarali się o przyjemną niespodziankę, która chociaż w niewielkim stopniu zrekompensowałaby brak turnieju. Przygotowali bowiem imienne nagrody dla każdego z zawodników i trenerów, którzy uzyskali awans do tego turnieju. Profesjonalne piłki do siatkówki, koszulki i inne atrybuty siatkarskie dla młodych siatkarzy były miłą niespodzianką po tak niemiłej decyzji o nierozgrywaniu turnieju ogólnopolskiego w minisiatkówce. Na zdjęciach widzimy zarówno nagrodzonych siatkarzy Naszej Szkoły, jak również pozostałych, którzy już od 22. sierpnia przygotowują się na obiektach Jedynki do sezonu sportowego 2020/2021. Rozpocznie się on już niebawem, bo 26 i 27 września Pierwszym Turniejem o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Chełmie. Trzy najlepsze zespoły z całego sezonu (po rozegraniu sześciu turniejów) uzyskają prawo gry w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodzików.

Oto kadra Naszej Szkoły: klęczą od lewej: Kwaśniak Kacper, Bielecki Oskar, Liponoga Cezary, Przychodzeń Damian, Fiuk Szymon, Kuś Patryk, Marek Jakub, Błaszczyński Maciej. W drugim rzędzie stoją:Śliwa Antoni, Gołofit Kacper, OświecińskiFilip, Szymczyk Kamil, Hermanowicz Filip, Komorowski Michał, Szkutnicki Bartek, Sokołowski Mateusz, Bigos Dominik, Pcian Michał i trener Jurak Romuald.

Poniżej zdjęcia naszych finalistów z nagrodami. (kliknij w dowolne zdjęcie aby zobaczyć większy rozmiar)