vega

Sukcesy wokalne w Przeglądzie Pieśni Papieskiej w Puławach

„Nie lękajcie się”

Takie właśnie hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom Dnia Papieskiego w całym kraju. W ramach tych obchodów odbył się w Puławach w dniu 6 października 2021 r XIII Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II pt: „Śpiewajmy Ojcu Świętemu”, w którym wzięli udział również artyści z naszej szkoły: zespół „Wega junior” i solista Wiktor Pawełczak. Po raz kolejny wysoki poziom umiejętności wokalnych naszych uczniów został doceniony przez Jury, które zakwalifikowało ich do grona laureatów:

  • Zespół „Wega junior” zdobył I miejsce w kategorii „zespoły wokalne – dzieci szkół podstawowych klas IV-VIII”
  • Wiktor wyśpiewał I miejsce w kategorii „soliści – dzieci szkół podstawowych klas IV-VIII”

Piękne piosenki o papieżu, które wykonywali podczas przeglądu, zaprezentowali również podczas koncertu laureatów w dniu 10 października 2021 r w kościele pw. Świętej Rodziny w Puławach.

opiekun  Jolanta Szczupak