Kolędowanie 2019 (nowa wersja z filmem)

Opłatek szkolny

W ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się w naszej szkole drugie wspólne kolędowanie. Zaprezentowane zostały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne śpiewane przez uczniów z klas I-III i IV-VIII, chór szkolny Fortissimo, „Wesołe Świetliczaki”, Zespół Wega i Wega Junior, Kolędników Misyjnych oraz Grono Pedagogiczne. Było to niezwykłe, magiczne i ciepłe spotkanie.

Wszyscy dołożyli wysiłku i starań aby zaprezentować się jak najlepiej. Podkreślili to strojem, dekoracjami, gadżetami i nietypowymi aranżacjami muzycznymi. Spotkanie zakończyliśmy przy pięknie udekorowanych klasowych stołach, gdzie łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia oraz degustowaliśmy świąteczne słodkości.

Pełna wersja transmisji LIVE Opolskiej TV (w przypadku pojawienia się skróconej, zmontowanej wersji, bez przerw technicznych – film opublikujemy również tutaj)

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Klasy I-III