Jedynka dla Jasia

    Jedynka pomaga Jasiowi Bednarzowi w zebraniu pieniędzy na operacje w USA. We wtorek, 4 lutego, Szkolny Klub PCK zorganizował kiermasz ciast upieczonych przez naszych nauczycieli i uczniów należących do koła. Ponadto przez cały tydzień zbierane były pieniądze do puszek od uczniów całej szkoły. Zbiórka została przeprowadzona także na wywiadówkach z Rodzicami w środę i w czwartek 5 i 6 lutego.
    Jaś urodził się z chorobą genetyczną – Zespołem Aperta. Aby mógł normalnie żyć, trzeba rozdzielić jego paluszki u rąk i nóg, a także kości czaszki. Potrzeba 460 tysięcy złotych. Prosimy wszystkich o pomoc.
    Szkolne Koło PCK serdecznie dziękuje wszystkim, którzy upiekli ciasto na kiermasz.
    W piątek, 7 lutego, Pani Dorota Bednarz odebrała od nas puszki, do których zbieraliśmy pieniądze na operacje Jasia. Uczniowie klasy VIIIC porozmawiali z Panią Dorotą, dowiedzieli się jak wygląda życie dziecka z Zespołem Aperta.
Krystyna Flisiak

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Klasy I-III, Oddziały Przedszkolne oraz Szkolne Koło PCK