Uruchamiamy Dziennik Elektroniczny

    Od dnia 3 lutego 2020 w Szkole Podstawowej nr 1 funkcjonuje Dziennik Elektroniczny. Rodzice, którzy podali swoje adresy e-mail i którym wychowawcy uruchomią w najbliższych dniach dostęp do Dziennika, dostaną na pocztę „Wiadomość powitalną” wysłaną od nadawcy e-Dziennik UONET+. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w mailu (Gdyby nie pojawił się od razu przycisk ZAŁÓŻ KONTO – klikamy ZALOGUJ – otwiera się następna strona, tam odszukujemy i klikamy ZAŁÓŻ KONTO)

    Logowanie do dziennika może się odbywać zgodnie z podanym w treści maila adresem. Dla ułatwienia na naszej stronie funkcjonują przyciski szybkiego dostępu – w górnym MENU zakładka SZKOŁA -> DZIENNIK ELEKTRONICZNY lub bezpośrednio w prawym dolnym rogu strony.

    Dodatkowe wyjaśnienia otrzymają Państwo podczas spotkania z Dyrekcją przed zebraniami Rodziców, tj. 5-6.02.2020 (środa-czwartek, godz. 16.30, mała sala gimnastyczna)