I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini siatkówce „4”

W dniu 24.01.2024 w naszej szkole odbyły się Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini siatkówce „4”, w których wystąpiły mistrzynie powiatów: lubartowskiego, puławskiego, ryckiego oraz opolskiego. Zawody odbyły się systemem „każdy z każdym”. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim wygrała wszystkie spotkania i uplasowała się na I miejscu zawodów, uzyskując awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim.

Dziewczęta ze zwycięskiej drużyny są uczennicami  V i VI klasy sportowej i należą do Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Drużyna dziewcząt: Maja Bąska, Aleksandra Goldman, Zofia Jóźwiak, Milena Ostrowska, Julia Romsicka, Kaja Pętlicka, Natalia Wyroślak, Lena Owczarz, Alicja Łakota, Martyna kowalska. Trener: Iwona Konior