I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini siatkówce „4”

W dniu 25.01.2024 w naszej szkole odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini siatkówce „4”, w których uczestniczyły następujące szkoły:
  • SP Kurów
  • SP Firlej
  • SP Ryki
  • SP nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim
Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim wygrała wszystkie spotkania i uplasowała się na I miejscu zawodów, uzyskując awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim.

Chłopcy ze zwycięskiej drużyny są uczniami  V i VI klasy sportowej i należą do Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Drużyna chłopców: Wojciech Toborek, Alan Szafran, Szymon Pocztarski, Wojciech Hemperek,  Franciszek Wciseł, Kajetan Batyra, Wiktor Burek,  Kacper Bidziński, Mateusz Złotucha, Oliwier Kowalewski.  Trener: Romuald Jurak.