Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W naszym przedszkolu od rana panował gwar i wyczekiwanie na zaproszonych gości, Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Opolu Lubelskim, z którymi przeżywamy ten dzień od kilku lat. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie z radością możemy spędzić ten czas! W tym dniu jak zapewne się domyślacie można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, lwa, pszczółkę,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” i ”Krecik”. Jednym słowem zabawa na 102!!!
Zabawy, humoru i radości było co niemiara, a to za sprawą naszego niezawodnego didżeja Pana Mariusza Zielonki uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego, którzy byli ogromnym wsparciem. Dziękujemy!!! A szczególne podziękowania należą się naszym Rodzicom, którzy zadbali o pyszności i najdrobniejszy szczegół.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

ZABAWA W POZOSTAŁYCH GRUPACH – ZOBACZ TUTAJ

One Comment to “Bal karnawałowy w przedszkolu”

Comments are closed.