Zabawa karnawałowa 2024

Karnawał to czas radości i zabawy. Radość i zabawa zapanowały dziś w SP nr 1, ponieważ uczniowie klas I-III oraz 4-8 doskonale bawili się w czasie tradycyjnej, corocznej zabawy choinkowej. Przepiękne stroje, w jakie ubrały się dzieci, doskonała muzyka, świetna atmosfera i integracja podczas wspólnych zabaw tanecznych, piękna dekoracja oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez Rodziców, sprawiły, że dzisiejszy, ostatni przed długo wyczekiwanymi feriami, dzień w szkole, był niezwykły i bardzo udany. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej wspanialej zabawy. Dzieciom, Rodzicom, Dyrekcji i Nauczycielom życzymy udanego zimowego wypoczynku podczas ferii! Do zobaczenia za dwa tygodnie!

ZABAWA W PRZEDSZKOLU – ZOBACZ TUTAJ

One Comment to “Zabawa karnawałowa 2024”

  1. […] Administrator SP1 Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W naszym przedszkolu od rana panował gwar i wyczekiwanie na zaproszonych gości, Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Opolu Lubelskim, z którymi przeżywamy ten dzień od kilku lat. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie z radością możemy spędzić ten czas! W tym dniu jak zapewne się domyślacie można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, lwa, pszczółkę,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” i ”Krecik”. Jednym słowem zabawa na 102!!! Zabawy, humoru i radości było co niemiara, a to za sprawą naszego niezawodnego didżeja Pana Mariusza Zielonki uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego, którzy byli ogromnym wsparciem. Dziękujemy!! A szczególne podziękowania należą się naszym Rodzicom, którzy zadbali o pyszności i najdrobniejszy szczegół. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. ZABAWA W POZOSTAŁYCH GRUPACH – ZOBACZ TUTAJ […]

Comments are closed.