Dzień Mamy i Taty w Sadybie Rozalin

    Dzień Mamy i Taty w Sadybie Rozalin poprzedzone warsztatami kulinarnymi uczniów klasy 1b. Moi uczniowie zdobywali kulinarne szlify podczas własnoręcznie przygotowywanych ciasteczek oraz pizzy. Odważanie składników to praktyczna lekcja matematyki, podobnie jak lekcja przyrody w terenie – zwiedzanie ogrodu, w którym poznawaliśmy różnorodne zioła i kwiaty.

    Mimo upału, jaki dawał się wszystkim we znaki od kilku dni, dzieciaki zaprezentowały Rodzicom program artystyczny i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Pobyt w Sadybie dał im dużo radości, nowych doznań i doświadczeń, a także możliwości odkrywania świata. Rodzice mieli możliwość zintegrowania się i odpoczynku wspólnie ze swoimi dziećmi w pięknym zakątku jakim jest Sadyba Rozalin Pana Mirka Gołosia.

Wychowawczyni Anna Kłak

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Klasy I-III