chemia

Szkolny Konkurs Chemiczny 2018/19

    4 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs o „Tytuł Chemika” klas 7 i 8. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z 7 i 8 klas Szkoły Podstawowej. Wszyscy uczniowie rozwiązywali zadania w tym samym czasie wytężając swoje umysły.

    Komisja w składzie: Anna Gawlik– nauczyciel chemii, Julia Starek – laureat Konkursu z chemii Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/19 sprawdziła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców.

Oto Zwycięzcy w roku szkolnym 2018/19:

  • Tytuł „Chemika klas 8” – uzyskała Katarzyna Kołodziejczyk – klasa 8b
  • Tytuł „Chemika klas 7” – uzyskał Krystian Pietraszek – klasa 7b

.    Zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów!

Anna Gawlik, Julia Starek

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Osiągnięcia