Akcje charytatywne w naszej szkole

    Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” organizowanej przez radio Lublin. W tym roku zbieramy: gry planszowe, rodzinne, puzzle, słodycze, artykuły szkolne. Przystąpiliśmy również do Akcji „Polacy – Rodakom” – zbieramy: słodycze, kakao, konserwy mięsne oraz tłuszczowo – mięsne, makaron , kasze, ryż, mleko w proszku, małe zabawki, książki.

    Zwracamy się do was drodzy uczniowie, nauczyciele, wychowawcy o zaangażowanie się w zbiórkę na rzecz potrzebujących. Prosimy o przygotowanie paczek, które należy przynieść do sali 108 i 109 (gabinet p. pedagog). Obie akcje trwają od 18 listopada do 02 grudnia 2019r. Serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Caritas, Wolontariat

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Oddziały Przedszkolne oraz Klasy I-III