POWIATOWE SZKOLNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁYWANIU

    14 listopada na basenie  w Poniatowej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu. Nasi uczniowie rywalizujący w sztafetach pływackich osiągnęli wysokie wyniki pozwalające na awans do zawodów rejonowych.

    Sztafeta dziewcząt zajęła drugie miejsce ulegając tylko zespołowi z Poniatowej płynąc w składzie: Sawka Natalia, Kosowska Milena, Bąk Martyna, Krajewska Marysia, Złotucha Martyna i Paluch Patrycja. Sztafeta chłopców również zajęła drugie miejsce w składzie: Dacka Jacek, Podgajny Dominik, Kania Arek, Matysiak Kacper, Tyluś Łukasz, Iskra Kacper.

    W pływaniu indywidualnym trzecie miejsce i prawo udziału w zawodach rejonowych wywalczyli: Weronika Bednarz w stylu grzbietowym i Dacka Jacek, który płynął stylem klasycznym.

    Na koniec sztafeta chłopców  w składzie: Błaszczyński Maciek, Śliwa Antek, Bielecki Oskar, Fiuk Szymon, Czopek Aleks, Gołofit Kacper, Marek Jakub zajmując drugie miejsce również awansowała do zawodów rejonowych.

    W zawodach wystąpiła również sztafeta dziewcząt rocznik 2007 i młodszew składzie Natalia Klimek, Julia Rola, Natalia Ptak, Weronika Bednarz, Lena Duda, Paulina Bąk, Aleksandra Grzywa i zajęła czwarte miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym pływakom i życzymy powodzenia 29 listopada w zawodach rejonowych, które odbędą się w Puławach.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport