psy

ZBIÓRKA NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Już po raz 4 rozpoczynamy zbiórkę karmy dla psów i kotów ze Schroniska w Puławach oraz Fundacji Przyjazna Łapa.

Jej organizatorem jest nasza absolwentka Dominika Kulig i chcemy ją wesprzeć wiedząc jak duże to przedsięwzięcie. Historia naszych zbiórek rozpoczęła się w 2017 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Do tej pory udało nam się wspólnie zebrać ponad 2 tony karmy dla psów i kotów oraz setki gadżetów i materiałów potrzebnych do wyścielenia kojców dla mniejszych i większych psów.

Wszyscy Państwo i Wy drodzy uczniowie, każdego roku pokazujecie swoje wielkie serce i udowadniacie, że los porzuconych zwierząt nie jest Wam obojętny. Do naszej akcji dołączają zakłady pracy, instytucje, osoby prywatne z terenu naszego miasta i okolic, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Często to Wy, rodzice podpowiadaliście nam gdzie przekazać część zebranych rzeczy. I tak na przestrzeni lat wspieraliśmy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Puławach, Schronisko w Bronicach, dziewczyny z Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt czy Owczarkowo – Dom Tymczasowy koło Lubartowa.

Bez WAS to wszystko by się nie udało!!!

Bardzo Państwu i Wam Drodzy Uczniowie dziękuję za te lata i zachęcam do dalszego wsparcia:

Katarzyna Pocztarska – pomysłodawca

CO ZBIERAMY:  DO 14 LUTEGO !!!
– karmę suchą i mokrą dla psów i kotów
– żwirek dla kotów
– ryż
– zabawki

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych i uczniowie klas I-III przynoszą dary do wychowawców.
Uczniowie klas IV-VIII do szkoły na wejściówkę do Pań dyżurujących.