Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów najpiękniejszy dzień  w roku szkolnym.

Wszystkim uczniom dziękuję za całoroczną ciężką prace, szczególnie gorąco dziękuję za pracę w ostatnim trudnym okresie zdalnego nauczania. Dziękuję za to, że staraliście się pracować i  wywiązywać z obowiązków szkolnych jak najlepiej, a efektem tego są dziś wasze wyniki w nauce. Każda wasza aktywność sprawiała, że byliśmy i jesteśmy z Was dumni. Szczególne słowa kieruje do tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Daliście dowód ogromnej odpowiedzialności, siły, wytrwałości i dojrzałości, która może być przykładem dla waszych młodszych kolegów i nas dorosłych.

 Państwu Rodzicom dziękuję za codzienne wsparcie dla nas nauczycieli, ale przede wszystkim dla  swoich dzieci. Dziękuję za codzienną pomoc dzieciom, za to, że jesteście dla nich wzorem odpowiedzialności. Dziękuję za współpracę z dyrekcją szkoły, wychowawcami i  nauczycielami oraz za  wyrozumiałość.

Państwu nauczycielom, wychowawcom dziś szczególnie dziękuje za trud i  wysiłek dydaktyczny i wychowawczy w tej niezwykłej szkolnej codzienności. To dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu i poświęceniu dzisiejszy dzień zakończenia roku szkolnego jest dniem radości i dumy.

Wszystkim pracownikom administracyjnym szkoły składam serdeczne podziękowanie za wykonany ogrom pracy, za sumienność, odpowiedzialność, a przede wszystkim za to, ze zawsze można było na Państwa liczyć.

Życzę wszystkim, aby czas wakacji był czasem odpoczynku, zdrowia i spokoju, nabierania sił do dalszej nauki. Przede wszystkim życzę tego, byśmy wszyscy  po wakacyjnym czasie „nicnierobienia” wrócili w pełni sił i młodzieńczej radości do ławek szkolnych i przed tablicę.

Pozdrawiam serdecznie

Ilona Majak-Gierczak – Dyrektor Szkoły