Wakacje na sportowo z UKS Olimp Opole Lubelskie w Helu!!!

Jak co roku działający przy SP 1 w Opolu Lubelskim UKS Olimp zorganizował sportowy letni wypoczynek dla młodych siatkarzy. W tym roku w dniach 10-20 sierpnia byliśmy w Helu, urokliwej miejscowości leżącej – jak niektórzy mówią – na końcu, a inni – na początku Polski . W tegorocznej akcji letniej wzięła udział ponad „setka” dzieciaków z gminy Opole Lubelskie oraz z zaprzyjaźnionego ośrodka sportowego w Poniatowej. Aktywny wypoczynek w postaci treningów podnoszących nasz poziom sportowy łączyliśmy z różnego typu atrakcjami – wycieczki meleksami po okolicach Helu, wycieczki rowerowe, pobyt w Aquaparku w Sopocie, rejs katamaranem po Zatoce Gdańskiej, plażowanie i inne. Wróciliśmy do Opola opaleni, wypoczęci z pełnym bagażem nowych doświadczeń oraz przyjaźni zadzierzgniętych w trakcie obozu i nadzieją na spotkanie już za rok na następnym wakacyjnym obozie.