siatka_biała

Udany weekend siatkarzy Jedynki!

W piątek 27 listopada w Chełmie i w sobotę 28 listopada w Białej Podlaskiej odbyły się II Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. W Chełmie walczyły zespoły grające w III lidze młodzika. Nasi młodzi siatkarze niestety nie sprostali przeciwnikom przegrywając po zaciętej i wyrównanej walce 0:2 z ekipą MKS Kraśnik, 0:2 z zespołem UKS Tempo Chełm i 1:2 z drużyną Avii Świdnik. W każdym z tych meczów wynik ważył się do ostatniej piłki. Chłopcy z naszej szkoły zebrali cenne doświadczenia, które na pewno zaprocentują w kolejnych turniejach. II drużyna S.O.S SP1/ UKS Olimp Opole Lubelskie wystąpiła w następującym składzie: Kwaśniak Kacper, Fiuk Szymon, Bielecki Oskar, Garbacz Igor, Oświeciński Filip, Kuś Patryk i Liponoga Cezary.

Znacznie lepiej zaprezentował się I zespół S.O.S SP1/UKS Olimp w Białej Podlaskiej grający w II lidze, który wygrał wszystkie swoje mecze w sposób zdecydowany w stosunku 2:0( kolejno z ekipą z Sosnowicy, UKS Serbinów Biała Podlaska i LKS Cisy Nałęczów) i uzyskał awans do I ligi młodzika w której będzie walczył o czołowe miejsca(1-4) w województwie w następnym turnieju. I drużyna S.O.S SP1/ UKS Olimp Opole Lubelskie wystąpiła w następującym składzie: Bigos Dominik – kapitan, Sokołowski Mateusz, Błaszczyński Maciej, Gołofit Kacper, Szymczyk Kamil, Oświeciński Filip, Fiuk Szymon, Komorowski Michał, Bielecki Oskar. Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Mateusz Sokołowski.

Gratulujemy młodym siatkarzom udanych występów i liczymy na nawiązanie walki w następnych turniejach w lidze z najlepszymi zespołami z Lubelszczyzny w kategorii młodzik.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport