Sukcesy językowe uczniów Jedynki

    3 czerwca 2019 roku w Opolskim Centrum Kultury odbył się konkurs języka angielskiego ANGIELSKIE OPOLE LUBELSKIE dedykowany dorosłym i młodzieży powyżej 13 roku życia z całego powiatu opolskiego. Naszą szkołę reprezentowała grupa 14 uczniów z klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. W potyczkach językowych uczniowie Jedynki zmierzyli się nie tylko ze swoimi rówieśnikami ale również z uczniami szkół średnich i odnieśli sukcesy. Julia Wieczerzak z klasy 8 b szkoły podstawowej stanęła na podium zajmując trzecie miejsce w konkursie. Tuż za nią uplasowała się Maja Gołębiewska z klasy 8 b. Wysokie piąte miejsce zajął również Maciej Teresiński z klasy 3 c gimnazjum.

Julii, Majce i Maćkowi gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów .

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Osiągnięcia