Relaks po szkole

    Od czasu do czasu uczniowie z kl 4 i 2b uczęszczający na świetlicę szkolną i należący jednocześnie do zespołu „Wega junior” lubią zrelaksować się w bardzo aktywny sposób. Wybraliśmy się więc w ramach zajęć świetlicowych, do Lublina do parku trampolin „Strefa Wysokich Lotów”, aby tam przez dwie godziny  oddać się szaleństwu skakania i wszelkim akrobacjom. W ten sposób beztrosko spędziliśmy czas wolny. Zabawa była wyśmienita. Różne konkurencje przygotowane przez trenerów dostarczyły dzieciom nie tylko dobrej zabawy, ale również mnóstwo pozytywnej energii.

    Potem było kino i wizyta w restauracji Mc Donald’s. Czy czegoś trzeba więcej, żeby oderwać sie od codziennych spraw?

Opiekun: Jolanta Szczupak

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Zespół „Wega” oraz Świetlica