orlen_pzedszkole

Orlen Przedszkoliada Tour

    W sobotę, 22 lutego, w Hali MOSiR w Lublinie przedstawiciele naszego przedszkola brali udział w wyjątkowych zmaganiach sportowych. Przedszkoliada – to aktywne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. W ramach wydarzenia dzieci podróżowały po świecie sportu z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi, którzy uczyli podstaw olimpijskich dyscyplin sportu – piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Prezentacje i pokazy odbywały się na pięciu stacjach sportowych. Na kolejnej stacji przedszkolaki mogły zjeść zdrową przekąskę, a na siódmej pokazać swój talent artystyczny, przygotowując pracę na temat sportowych emocji.

    Po wytężonych zmaganiach wszyscy zostali uhonorowani medalami, dyplomami oraz upominkami ufundowanymi przez sponsorów. Dziękujemy wszystkim Rodzicom  – kibicom za mocny doping!!!

Dorota Bąk

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności oraz Oddziały Przedszkolne