rekreacja

Rekreacyjny Zakątek

W ramach projektu obywatelskiego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego Nr 1 w Opolu Lubelskim powstał Rekreacyjny Zakątek. W skład zamontowanych na stałe urządzeń weszły: stół do tenisa, piłkarzyki i stół do gry w warcaby lub szachy. W pierwotnym zamyśle miała to być niespodzianka dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. W obecnej sytuacji będzie to prezent powitalny na rozpoczęcie roku szkolnego. Symbolicznego otwarcia zakątka dokonał Burmistrz Opola Lubelskiego Sławomir Plis, dzięki któremu projekt mógł być zrealizowany. Towarzyszyli mu: Dyrektor Zespołu Administracyjnego Ekonomicznego Szkół Janusz Gąsior i Dyrekcja Szkoły.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie rodziców naszych uczniów i mieszkańców Opola Lubelskiego, za co serdecznie DZIĘKUJEMY.