Bezpieczne wakacje

Akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców”.

Przed nami wakacje – czas odpoczynku dla najmłodszych. Jednak by zabawa na świeżym powietrzu była bezpieczna, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa lekcję „Bezpieczne wakacje” w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”. Proszę o zamieszczenie materiałów na stronach internetowych i w mediach społecznościowych  Państwa placówek. W załącznikach, które można pobrać poniżej przesyłamy zadanie do wykonania dla dzieci oraz prezentację multimedialną w formacie PDF (jako pokaz zdjęć jest ona do obejrzenia w galerii).

Epidemia koronawirusa uniemożliwiła nam realizacje kilku lekcji i inicjatyw, które w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” planowaliśmy na na miesiące marzec-czerwiec. Jednak mogę Państwa zapewnić, że wszystkie niespodzianki, które dla Państwa przygotowaliśmy na ten rok szkolny, zrealizujemy w kolejnym roku szkolnym.

Na koniec tej wiadomości zwracam się z jeszcze jedną małą prośbą. Uczestniczące w naszej akcji Przedszkole Publiczne w Niegowie bierze udział w konkursie „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym nagrodą są nowe place zabaw dla dzieci. Proszę w miarę możliwości i chęci o oddanie głosu wyżej wspomniane przedszkole.  Zagłosować można tutaj: KLIKNIJ

Ciepło dziękuję za Państwa pomoc.

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”
Centrum Rozwoju Lokalnego