Powitanie Wiosny

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Na segmencie sportowym od rana odbywały się „wiosenne zawody”.

Rozpoczęły dzieci z Oddziałów Przedszkolnych turniejem sprawnościowym – rywalizowały z zaproszonymi Gośćmi z Przedszkola Miejskiego.

Drugą grupą, która brała udział w takim turnieju byli uczniowie klas I-III. Trzecia grupa – klasy IV-VI oprócz udziału w zawodach sprawnościowych podziwiały swoich kolegów, którzy zgłosili się do „Festiwalu Talentów”.

Uczniowie klas VII-VIII oraz III-cich Gimnazjum  na początek uczestniczyli w turnieju w piłki nożnej „na wesoło” – grano piłką do rugby – a następnie rozegrali mecze z reprezentacjami Nauczycieli. Najpierw drużyny żeńskie starły się w „dwa ognie”, a potem Panowie rozegrali mecz w „uni-hokeja”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.