olimp

Pierwsze oficjalne mecze siatkarzy Naszej Szkoły w 2021 roku !!!

W miniony weekend (24 stycznia 2021) odbywały się Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików II i III ligi. W Kraśniku rywalizowały drużyny walczące w III Lidze Młodzika. W stawce 4 drużyn z Kraśnika, Świdnika (dwie drużyny) i Opola Lubelskiego pierwsze miejsce zajęli siatkarze Jedynki z Opola Lubelskiego, występujący pod szyldem S.O.S. nr1/Olimp Opole Lubelskie, którzy wygrali wszystkie 3 mecze w stosunku 2:0 i awansowali do II Wojewódzkiej Ligi Młodzika.

Zwycięski zespół występował w składzie: Błaszczyński Maciej, Kwaśniak Kacper, Liponoga Cezary, Garbacz Igor, Śliwa Antoni, Komorowski Michał, Przychodzeń Damian, Bielecki Oskar, Fiuk Szymon, Hermanowicz Filip i Oświeciński Filip. Zawodnikom gratulujemy bardzo dobrej gry, wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia w następnym turnieju już w II lidze z silnymi drużynami naszego województwa.
Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport