owady

Pierwsza A na wycieczce w Wojciechowie…

We wtorek 22 czerwca 2021 roku klasa 1a wyjechała na wycieczkę edukacyjno – rekreacyjną do Wojciechowa.

Pierwszym punktem wycieczki był pobyt w Wieży Ariańskiej w Wojciechowie. Tam na świeżym powietrzu odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie wykonywali podkowę z masy solnej. Wszyscy pracowali bardzo ambitnie i wytrwale dążąc do celu.

Następnie z wielkim zainteresowaniem dzieci zwiedzały  Muzeum Regionalne i Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie.

Kolejnym punktem programu wycieczki był pobyt w Owadolandii. Tutaj na ścieżce edukacyjnej uczniowie zdobywali wiedzę przyrodniczą o życiu owadów. Jednocześnie mogli podziwiać niezwykłe realistyczne rzeźby owadów.

Na koniec wycieczki uczniowie mogli skorzystać z ogromnego placu zabaw, na którym były takie atrakcje, jak trampolina, zjeżdżalnia, huśtawki, tunel kolorowa gąsienica i inne urządzenia.

Wycieczka była bardzo udana i ciekawa.

wych. Barbara Kania, Krystyna Flisiak