Obóz szkoleniowy z języka angielskiego Euroweek 2019

    Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe na obóz szkoleniowy z języka angielskiego. W tym roku grupa 20 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wyjechała do Ośrodka Wczasowego w Różance, gdzie odbywały się zajęcia językowe. Uczniowie uczestniczyli w wielu grach i zabawach językowych, tworzyli wspaniałe i kreatywne prace projektowe, poznawali nowe słowa w różnych językach oraz próbowali swoich sił w nauce tańców egzotycznych.

    Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji. Ponadto zajęcia tematyczne obejmowały: prowadzenie autoprezentacji, przewodzenia, pracy w zespole, kultury świata, Europa-stosunki międzynarodowe. W tym roku uczestnicy obozu poznali wolontariuszy z Hiszpanii, Meksyku, Urugwaju, Portugalii, Azerbejdżanu, Dominikany, Turcji, Kolumbii, Włoch i Birmy.

    W imieniu swoim i uczestników wyjazdu na obóz pragnę podziękować Dyrekcji Szkoły za kolejny pozytywny, owocny w wiedzę czas spędzony z wolontariuszami z całego świata, którzy umożliwiali młodym uczestnikom projektu aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Barbara Gołofit

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności  oraz Realizowane Projekty -> Język Angielski