MŁODZI SIATKARZE JEDYNKI PO RAZ KOLEJNY ZWYCIĘSCY!!!!!

23 kwietnia w Kraśniku dobył się ostatni Turniej Kinder Joy of moving dla Rejonu Południe będący eliminacjami do finału wojewódzkiego. Wzięło w nim udział ponad 100 młodych adeptów siatkówki, z roczników 2011, 2010 i 2009 którzy rywalizowali w dwójkach, trójkach i czwórkach. Uczniowie naszej Jedynki i jednocześnie zawodnicy UKS Olimp w kategorii „trójek” zajęli 5 w składzie – Wiktor Strawa, Wojtek Piasecki, Michał Kuś i Mikołaj Pożyć, drugi nasz zespół w składzie – Franek Mikita, Gabryś Opoka, Michał Górecki i Igor Malinowski zajął miejsce 6, zaś trzecia drużyna występująca w zestawieniu: Karol Lewkowicz, Michał Jakubiuk i Wiktor Kozioł zajęła 14 miejsce.

Jeszcze lepiej zaprezentowali się ich o rok młodsi koledzy – rocznik 2011, którzy zdominowali kategorię „dwójek”. 12 miejsce zajął zespół – Kuba Kozieł i Wiktor Pawełczak, 7 miejsce – Wojtek Hemperek i Igor Baska, 6 miejsce – Michał Klimek i Kajtek Batyra, 5 miejsce – Szymek Pocztarski i Mateusz Złotucha, 2 miejsce – Alan Szafran i Franek Wciseł, a najlepsi po raz kolejny okazali się: Wojtek Toborek i Antek Kruk. Za kilka dni po podliczeniu punktów ze wszystkich turniejów okaże się, które z naszych drużyn znajdą się w finale wojewódzkim i powalczą o miejsca premiowane awansem do Mistrzostw Polski w Minisiatkówce, które jak w roku ubiegłym rozegrane zostaną na początku lipca w największej hali sportowej w Gliwicach. Trzymamy kciuki!!!