Konkurs papieski

Z ogromną radością informujemy, że dnia 21 października w naszej Szkole został rozstrzygnięty Szkolny konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” zorganizowany na XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Celem konkursu było ukazanie pięknego życia niezwykłego człowieka Papieża Jana Pawła II Wielkiego Polaka. W konkursie wzięło udział 54 uczniów. Wszystkie prace naszych uczniów są wyjątkowe, gdyż zostały wykonane za pomocą najróżniejszych technik.

Zebrana komisja wyłoniła zwycięzców w kategorii klas I-III: I miejsce Natalia Zalas, II miejsce Karolina Śmiech, III miejsce Aniela Kozak i Łucja Freda oraz zwycięzców z klas IV- VI: I miejsce Lena Popiołek, II miejsce Lena Piłat, III miejsce Lena Łyjak oraz Amelia Burek. Wyróżnienia uzyskali: Lena Podgajna, Ksawery Budkowski, Julia Mruk, Gabriela Łyjak, Kinga Kołodziej, Szymon Superson i Bartosz Psiuk.

Pani Dyrektor Ilona Majak-Gierczak pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu i wręczyła wyróżnionym autorom zwycięskich prac dyplomy i nagrody książkowe za zajęcie I, II i III miejsca, a pozostałym uczniom za udział w konkursie różańce.

Wystawę prac dzieci można podziwiać na holu głównym naszej Szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.