Konkurs Diecezjalny „ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY” rozstrzygnięty!

W ostatnich dniach do naszej szkoły zaczęły się „zlatywać” anioły. Były przeróżne! Duże, małe, grube, chude, całe białe, kolorowe, posypane brokatem, z papieru, nici, drewna, piórek, płatków kosmetycznych, styropianu itp.

Prace były przepiękny i miały w sobie coś nadzwyczajnego. To było dla nas bardzo trudne zadanie. Nie dość, że musieliśmy wybrać anioły najpiękniejsze z najpiękniejszych, to jeszcze spłynęła do nas rekordowa ilość prac.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej inwencji twórczej oraz Waszego zaangażowania.
Komisja dokonała ich oceny, biorąc pod uwagę zgodność wykonanej pracy z regulaminem, inwencję twórczą, samodzielność, oryginalność i pomysłowość oraz estetykę wykonania.
Po długiej i burzliwej naradzie jury wybrało i postanowiło nagrodzić najciekawsze prace w dwóch kategoriach:

Kategoria kl. I – IV

I miejsce- Natasza Popik: Szkoła Podstawowa nr 38  Lublin
II miejsce-  Michalina Prokop: Szkoła Podstawowa Urzędów
III miejsce – Marcin Prysak: Szkoła Podstawowa Nałęczów

Kategoria kl. V- VIII
I miejsce – Barbara Mędel: Szkoła Podstawowa nr 38 Lublin
II miejsce – Julia Roskosz: Szkoła Podstawowa Józefów n/Wisłą
III miejsce – Maja Molenda: Szkoła Podstawowa Żyrzyn

Wybór był naprawdę bardzo trudny, stąd postanowiliśmy przyznać jeszcze kilka wyróżnień:

• Michalina Pacion – SP Leśce
  • Agnieszka Machnik – PSP nr 4 Krasnystaw
  • Miłosz Świć – SP Skoków
  • Natalia Gomółka – SP nr 29 Lublin
  • Alicja Jankowska – ZPO Trawniki
  • Weronika Frąk – SP Zęborzyce Tereszyńskie
  • Nadia Cymborska – SP im. Św. Wincentego Lublin
  • Amelia Jaszczewska – PSP Osmolice Pierwsze

Gratulujemy laureatom i dziękujemy raz jeszcze wszystkim autorom tak wspaniałych i wyjątkowych aniołów!!! Zasługujecie na wielkie uznanie i pochwałę.
Z całego serca wszystkim gratulujemy.