bf

Jak być bezpiecznym – spotkanie z policjantem

20.01.20 22r. uczniowie  z klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z policjantem z  Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Spotkania zostały podzielone na dziewięć bloków, dla każdej klasy oddzielnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Uczniowie podczas lekcji z policjantem przypomnieli sobie zasady dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym jako pieszy, rowerzysta a także pasażer w samochodzie, obejrzeli interesującą prezentację. Podczas prelekcji zwrócono uwagę na niebezpieczeństwa, jakie czekają podczas ferii zimowych. Omówione zostały zasady bezpieczeństwa dotyczące zabaw na śniegu , lodzie i podczas kuligów .

Mamy nadzieję, że fachowe przeprowadzenie zajęć przez specjalistę w dużym stopniu pozytywnie wpłynie na bezpieczne zachowanie  uczniów.