gruppa

Erasmus +Moves w Jedynce

W dniu 29.11.2021r nasza szkoła przywitała partnerów z projektu unijnego Erasmus +MOVES. W projekcie uczestniczą szkoły z Turcji, Łotwy, Portugalii oraz Włoch.

Nasz dzień projektowy rozpoczął się od oficjalnego przywitania. W uroczystości powitalnej brali udział: burmistrz Opola Lubelskiego Pan Sławomir Plis, dyrektor Zeas Pan Janusz Gąsior, Dyrekcja Naszej Szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego oraz nauczyciele języka angielskiego. Po oficjalnym wstępie, uczniowie obejrzeli pokaz tańca w wykonaniu naszych uczennic z klasy 7. Następnie uczestnicy projektu rozpoczęli zmagania siatkarskie. Trening rozpoczęli od rozgrzewki, próbując swoich sił w tańcu Belgijka oraz podstawowego treningu siatkarskiego. Po obiedzie, uczniowie projektowi odpoczywali, rozmawiali z uczniami z innych krajów, delektowali się smakołykami, przygotowanymi przez Naszych Rodziców. Jutro kolejne zmagania sportowe.

Sprawozdania z kolejnych dni projektu Erasmus znajdziemy na szkolnym Facebook’u (kliknij)