Brązowe medale w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „4” wywalczyła drużyna SP nr 1 w Opolu Lubelskim!

W dniu 19.02.2024 w Tomaszowie Lubelskim zawodniczki z Jedynki, jako mistrzynie rejonu  uczestniczyły w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt.

W Finale Wojewódzkim, brało udział sześć drużyn, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grup. Dziewczęta z Jedynki w meczach grupowych spotkały się z ekipami  z Białej Podlaski i Lublina. W pierwszym meczu nasze zawodniczki uległy ekipie ze SP nr 6 w Białej Podlaskiej 2:0, natomiast w drugim meczu pewnie wygrywają 2:1 z zawodniczkami SP nr 7 w Lublinie. Drugie miejsce w grupie dało naszym zawodniczkom prawo gry o III miejsce. W meczy o najniższy stopień podium zawodniczki SP nr 1 spotkały się z drużyną SP w Tomaszowie Lubelskim. Ten mecz kończy się wygraną naszych zawodniczek 2:1, które zdobywają brązowe medale.

Siatkarki SP nr 1 w Opolu Lubelskim uplasowały się na III miejscu w zawodach na szczeblu wojewódzkim. Dziewczęta jesteśmy z Was bardzo dumni. Wielkie brawa i gratulacje!

Brązowe medalistki to uczennice VI i V klasy sportowej, Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimp”:

Maja Bąska, Zofia Jóźwiak, Milena Ostrowska, Julia Romsicka, Aleksandra Goldman, Kaja Pętlicka, Natalia Wyroślak, Alicja Łakota, Lena Owczarz, Oliwia Czekaj, Lena Kutyła, Trener: Iwona Konior