Konkurs plastyczny „Wiosenny kapelusz”

W maju w oddziałach przedszkolnych odbył się rodzinny konkurs plastyczny pt. „Wiosenny kapelusz”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kapelusza o tematyce wiosennej, w formie przestrzennej, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło 36 prac, które zachwyciły pomysłowością, starannością i niezwykłą techniką wykonania. Prace oceniane były przez jury w trzech kategoriach: 3 i 4-latki, 5-latki, 6-latki. Podsumowaniem konkursu był pokaz kapeluszy, w którym każde dziecko zaprezentowało swój kapelusz na przedszkolnej scenie. Każdy z kapeluszy był wyjątkowy i zasłużył na wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

W kategorii 3 – 4 latki

I miejsce zajął – Tymon Przybycień

II miejsce – Lena Michalak

III miejsce – Maria Czerepak

w kategorii 5- latki

I miejsce – Gaja Kowalska

II miejsce – Kalina Spyt

III miejsce – Julia Czerepak

w kategorii 6 – latki

I miejsce – Maja Mróz

II miejsce – Miłosz Bartnik

III miejsce – Antoni Wciseł.

Dziękujemy bardzo dzieciom i ich rodzicom za wielkie zaangażowanie w ten konkurs. Zapraszamy na hol główny szkoły, aby obejrzeć prace konkursowe.

Organizatorki:

Wioletta Piłat, Marcelina Wójtowicz.