WYOBRAŹNIA PRZENIESIONA NA PAPIER

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „OKŁADKA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI WEDŁUG WŁASNEJ WYOBRAŹNI”

Konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną okazał się niesamowitą podróżą przez wyobraźnię naszych utalentowanych uczniów. Każda praca była wyjątkowa i pełna podziwu. Wybór zwycięzców był niezwykle trudnym zadaniem z uwagi na wysoki poziom kreatywności i zaangażowania wszystkich uczestników. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

UCZNIOWIE KLAS MŁODSZYCH
1 MIEJSCE  Szymon Piłat kl. 2b za okładkę do książki pt. „Garfield”
2 MIEJSCE  Amelia Opoka kl.2b za okładkę do książki pt. „Ekipa na tropie” oraz Mila Szychowska kl.3a za okładkę do książki pt. „O psie, który jeździł koleją”
3 MIEJSCE  Iga Kalinowska kl.2b za okładkę do książki pt. „Mopsik i tajemniczy las”oraz Kacper Bieniek kl. 2c za okładkę do książki pt. „Pokemon”

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ :
Mikołaj Matysiak kl. 3a za okładkę do książki pt. „Franklin pomaga koledze”
Kacper Micek kl. 3a za okładkę do książki pt. „Harper i zagubiona wiedza”
Aleksandra Makoś kl. 2b za okładkę do książki pt. „Mopsik jednorożcem”
Hana Słotwińska kl. 3a  za okładkę do książki pt. „Franklin pomaga koledze”

UCZNIOWIE  KLAS STARSZYCH
1 MIEJSCE  Aniela Kozak kl.7a za okładkę do książki pt. „Wojownicy. Niebezpieczna Ścieżka” oraz Karolina Śmiech kl.7b za okładkę do książki pt. „One Piece”
2 MIEJSCE  Natalia Zalas kl.7a za okładkę do książki pt. „ Madoka Magica” oraz Natalia Figiel kl.7a za okładkę do książki pt. „Szatan z siódmej klasy”
3 MIEJSCE  Dominika Mirosław kl.5a za okładkę do książki pt. „Mikołajek”

Konkurs stał się wyjątkową okazją do celebrowania sztuki, literatury i wyjątkowej wyobraźni każdego ucznia. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców! Jesteśmy dumni z Waszego talentu i zaangażowania! Termin wręczenia nagród i dyplomów zostanie wkrótce podany.
Zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie do końca grudnia, można podziwiać te wyjątkowe prace i czerpać inspiracje z bogactwa wyobraźni naszych uczniów.