pies

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez bibliotekę szkolną

W październiku  w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Z książką Ci do twarzy”, biblioteka szkolna we współpracy z wychowawcami i nauczycielem plastyki organizowała konkursy plastyczne:

– klasy I-II konkurs na zakładkę do książki

– klasy III – IV konkurs na ilustrację do ulubionej książki, bajki lub wiersza

– klasy V – VIII konkurs na logo biblioteki szkolnej – praca plastyczna lub wykonana techniką komputerową.

Do obchodów święta zostały włączone również wszystkie oddziały przedszkolne – każda grupa wykonała malowanki z motywem książki.

Oddziały przedszkolne i klasy I – III zdążyły przekazać do biblioteki wykonane prace. Konkursy w tych grupach zostały rozstrzygnięte.

Każda grupa przedszkolna za udział w akcji otrzyma książkę z bajkami do wspólnego czytania.

KONKURS NA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

WYNIKI KONKURSÓW W KLASACH I

1 MIEJSCEKlara Chabros kl. 1B oraz – Gabriel Kuś kl.1B

2 MIEJSCE – Leon Czajka kl. 1A

3 MIEJSCE – Kinga Mędrek kl. 1A

WYNIKI KONKURSÓW W KLASACH II

1 MIEJSCE – Oliwier Pyśniak kl. 2B oraz – Julia Olewińska kl. 2B

2 MIEJSCE – Oliwia Czekaj kl.2 B oraz  – Filip Mroczkowski kl. 2C

3 MIEJSCE  – Natalia Łyjak kl. 2C oraz – Karolina Makoś kl.2C

KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO KSIĄŻKI

WYNIKI KONKURSU W KLASACH III

1 MIEJSCE – Dominik Bartnik kl. IIIA  oraz – Maja Bąska kl. IIIA

2 MIEJSCE – Julia Czarnota kl.IIIC

3 MIEJSCE – Oliwia Łakota kl.IIIC

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowany udział w konkursach.

Zwycięzcom GRATULUJEMY, czekają na nich atrakcyjne nagrody książkowe, które zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Większość prac z klas starszych od IV – VIII, ze względu na nauczanie zdalne, jeszcze nie wpłynęła do biblioteki. W związku z tym rozstrzygnięcie konkursów nastąpi w późniejszym terminie.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Biblioteka oraz Klasy I-III