dzieci

Tydzień z Babcią i Dziadkiem

W styczniu każdego roku przedszkolaki obchodzą bardzo ważne święto- jest to oczywiście Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków- zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, bawią się z nimi w różne zabawy, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia, sprawiają, że codzienność jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, nasi najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do tego wydarzenia. Niestety w tym roku nie mogły odbyć się uroczyste spotkania ze względu na reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19. W związku z tym każda przedszkolna grupa wnucząt przygotowała mini występ, który wspólnie nagrali z wychowawcą. Wykonali również przepiękne upominki i laurki, które przekazali w domu swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń – nawet wtedy, kiedy robimy to zdalnie.