„Szkoły Pełne Talentów”

Ruszyła akcja Lidla „Szkoły Pełne Talentów” z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich.

Już od 5 września 2022 roku, Lidl Polska wystartował z wyjątkową akcją – „Szkoły Pełne Talentów”. W ciągu najbliższych miesięcy sieć przekaże szkołom w całym kraju wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie. W sieci pojawiły się już nowe spoty reklamowe z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich, które promują akcję mającą na celu dodatkowe zaopatrzenie polskich szkół.

Lidl Polska zaprosił do udziału w akcji „Szkoły Pełne Talentów” wszystkie szkoły w Polsce.

Nasza Jedynka przystąpiła do tej bardzo atrakcyjnej akcji.

Zasady są proste: od 5 września br. klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly (kliknij) przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość.

Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka. Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Wyniki losowań można śledzić na lidl.pl/szkoly.

Gorąco zachęcamy Uczniów i Pracowników Jedynki do wzięcia udziału w akcji. poprzez  kupowanie produktów codziennego użytku właśnie w Lidlu. Poproście Rodziny i  Znajomych, aby wsparli Naszą Szkołę. Naprawdę warto!!!