Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Była to już XIII edycja tego wydarzenia.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbył się w piątek 17.11.2023r w godzinach zajęć lekcyjnych. Matematycy uczący w klasach IV- VIII przeprowadzili sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia podczas zajęć lekcyjnych, a w klasach III taki sprawdzian przeprowadził zespół uczniowski.

W tym dniu odbył się również konkurs „Arcymistrz mnożenia”, w którym  rywalizowali wybrani uczniowie poszczególnych klas.

W tej konkurencji wyłoniono zwycięzców, którymi zostali:

Klasy 4

I miejsce klasa 4A (Gabriel Kuś, Klara Chabros, Anna Michalak ) oraz 4C (Aleksander Grzeszczak, Tymon Kaupke, Maciej Fota)

II miejsce klasa 4b (Kamila Maciąg, Karolina Wicha, Maksymilian Startsev)

Klasy 5

I miejsce klasa Va (Daria Popiołek, Diana Mróz, Miłosz Walencik)

II miejsce klasa Vb (Mikołaj Majewski, Adam Babski, Maciej Porębski)

oraz V c (Weronika Duda, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Łakomy)

Klasy 6

I miejsce klasa 6ci (Julia Czarnota, Oliwia Łakota, Dawid Stochmal)

II miejsce klasa 6a (Mikołaj Cała, Jakub Winiarz, Dominik Bartnik) oraz 6b (Rafał Gogól, Kajetan Osuch, Wiktor Burek)

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na następne obchody tego dnia za rok.

Nauczyciele matematyki